Letni Plener Fotograficzny - Rogacz lipiec 2012
FOTOGALERIA





...trochę zabawy ;) - sesja plenerowa - portrety uczestników z "losowymi rekwizytami"






...i dyskusje po...



Oprócz fotografii...trochę sportu:

...i odpoczynku:

...wspólne zachody słońca...

...i wspólne gotowanie ;)



fotografie: archiwum organizatora ( Michał Cała, Beata Mendrek-Mikulska, Krzysztof Miller, Zbigniew Podsiadło, Marek Wesołowski )
do góry>>>